юрист для IT
Інформаційні технології
Юридичні послуги
для IT бізнесу
Митний адвокат
ЗЕД і МИТНИЦЯ
Супровід ЗЕД та
спори з митницею
корпоративне право
Корпоративне право / M&A
Злиття і поглинання,
корпоративні спори
PlayPause
Slider

Юридичні послуги Харків. Послуги юриста в Харкові. Юридична консультація

Юридичні послуги Харків (Київ, Україна). Послуги юриста та адвоката в Харкові. Юридичні консультації безкоштовно. Реєстрація ТОВ Харків, ліквідація та банкрутсво. Захист в суді. 

Банкрутство ТОВ в Харкові

Банкрутство Харків 

Банкрутство підприємства, фірми та компанії в Харкові, Київі Україні. Супровід банкрутства підприємства, фірми, компанії. Послуги арбітражного керуючого, керуючого санацією, ліквідатора. Ліквідація через банкрутство фірми.

Банківське право

Юридичні послуги та супровід спорів з банками у Харкові, Києві (Україна). Визнання кредитного договору недійсним. Зменшення штрафних санкцій. Оскарження кредитних договорів. Повернення депозиту (вкладу) з банку в суді.

Складання договорів

Складання (розробка) договору (контракту) у Харкові, Києві (Україна). Розробка та складання договорів або контрактів ЗЕД. Юридична експертиза і аналіз ЗЕД договору або контракту. Складання договорів за завданням клієнта.

Захист в суді

Представлення інтересів в суді. Вирішення спорів у Харкові, Києві, інших містах України. Захист інтересів юридичних та фізичних осіб в суді. Трудові, сімейні, земельні спори. Стягнення боргу (заборгованості) за договорами

Реєстрація бізнесу

Реєстрація ТОВ, підприємства (фірми) і компанії в Харкові. Реєстрація ТОВ, ПП, СПД ФОП. Внесення змін до статуту. Реорганізація підприємства фірми (Харків). Корпоративні спори. Зареєструвати ТОВ в Харкові. Ціна реєстрації фірми в Харкові.

Ліквідація підприємств

Ліквідація ТОВ ЧП (ПП) та ФОП в Харкові. Києві, інших містах України. Альтернативна ліквідація підприємства (фірми). Ліквідація підприємства (фірми) з боргами. Закрити ТОВ та підприємство в Харкові. Ліквідація компанії Харків. Ціна закриття ТОВ.

Митний юрист

Юридичний супровід справ з митницею. Оскарження рішення про коригування митної вартості. Порушення митних правил. Справи про класифікацію товарів Митні суперечки в Харкові, Києві (Україна).

Трудове право

Трудові спори. Вирішення трудових спорів у Харкові, Києві, Україні. Захист інтересів та прав роботодавця і працівника. Розробка кадрової документації, трудових договорів (контрактів).

6 ПРИЧИН ЧОМУ ОБИРАЮТЬ НАС!

ВУЗЬКА СПЕЦІАЛІЗАЦІЯ

Наша компанія є однією з небагатьох юридичних фірм в Харкові, яка надає юридичні послуги з непрофільних галузей законодавства. Ми працюємо тільки в тих практиках в яких є реально професіоналами.

ШВИДКІСТЬ РЕАГУВАННЯ

Для клієнтів - юристи нашої компанії завжди доступні 24/7. Ми оперативно реагуємо на виниклі питання, чітко і ефективно виконуємо поставлені завдання. Провідний юрист завжди на зв'язку з клієнтом.

РОБОТА НА РЕЗУЛЬТАТ

У нас клієнти платять за результат, а не за процес. Ми не надаємо просто юридичні послуги, ми вирішуємо проблеми. Наші знання, досвід і здібності дають можливість задовольнити амбіції багатьох клієнтів.

КЛІЄНТООРІЄНТОВАНІСТЬ

У нас - клієнти не витрачають свій час на візит до нас в офіс. Ми готові прибути на виклик в зручний для клієнта час і відповідне місце, не відриваючи його від повсякденних завдань.

КОНФІДЕНЦІЙНІСТЬ

Ви можете бути впевнені в тому, що зможете нам довірити найпотаємніше у Вашій бізнес-активності та особистому житті. Ми дотримуємося політики конфіденційності при будь-яких умовах.

ОПЛАТА ПОСЛУГ

У нас використовується гнучкий підхід до оплати наданих послуг, який враховує можливості та побажання кожного клієнта або конкретного проекту.

  • м. Харків, вул. Клочківська, 192-А
  • + 380 (57) 780-95-86;
  • +380 (99) 464-04-05 (Viber, Telegram);
  •  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Відправити повідомлення

captcha
Reload
Top
Мы используем куки-файлы, чтобы улучшить наш веб-сайт. Продолжая использовать этот сайт, вы даете согласие на их использование. Cookie policy. I accept cookies from this site. Agree