Банкрутство фізичних осіб та ФОП. Процедура банкрутства ФОП та ціна в Харкові

БАНКРУТСТВО ФІЗИЧНИХ ОСІБ ПІДПРИЄМЦІВ (ФЛП, ФОП) УКРАЇНА (ХАРКІВ, КИЇВ) БАНКРУТСТВО СПД, ФОП (ФЛП). ПОСЛУГИ З БАНКРУТСТВА ФО-П.

Шановні клієнти та відвідувачі нашого сайту, на сьогодні існують безліч оголошень про послуги з банкрутства фізичних осіб, пропоновані різними компаніями, які пропонують своїм клієнтам позбавиться від усіх боргів, які в них виникли (кредити, позики, інші боргові зобов'язання).

Але, ми хочемо компетентно і з повною відповідальністю заявити - що чинним законодавством України передбачена можливість банкрутства НЕ фізичної особи, як учасника цивільних відносин, а фізичної особи - підприємця як суб'єкта підприємницької діяльності.

Процедура банкрутства фізичної особи - підприємця може бути порушена господарським судом, як за заявою кредитора (ів), так і за заявою самого боржника (за рішенням фізичної особи - підприємця). При цьому, борги фізичної особи - підприємця повинні бути безпосередньо пов'язані з його підприємницької діяльності.

Підставою для визнання ФОП банкрутом є його нездатність задовольнити вимоги кредиторів за грошовими зобов'язаннями та / або виконати обов'язок по сплаті обов'язкових платежів.

У разі визнання судом ФОП банкрутом і відкриття ліквідаційної процедури в ліквідаційну масу (майно та майнові права ) боржника (ФОП) потрапляють всі активи боржника, які використовувалося ним у підприємницькій діяльності, крім випадків передбачених чинним законодавством України.

Після проведення і завершення розрахунків з кредиторами фізична особа підприємець, яка визнана банкрутом, звільняється від подальшого виконання грошових вимог кредиторів, заявлених після визнання фізичної особи банкрутом.

Що ми робимо в рамках послуги банкрутства СПД фізичних осіб підприємців?

  • консультуємо з усіх питань пов'язаних з банкрутством ФО-П (фізичної особи підприємця) і особливостям її проведення;
  • проводимо досудову підготовку, і аналізуємо активи боржника ФО-П;
  • грамотно складемо та подамо заяву до суду про визнання фізичної особи-підприємця банкрутом (самобанкрутство СПД фізичної особи - підприємця);
  • грамотно продумаємо процедуру порушення провадження у справі про визнання фізичної особи-підприємця (ФО-П) банкрутом за заявою ініціюючого кредитора;
  • надамо послуги арбітражного керуючого, керуючого санацією, ліквідатора в Україні (Київ, Харків); 
  • здійснимо контроль за правильністю накладення арешту на майно боржника, або, за потребою знімемо арешт з майна;

Вартість (ціна) банкрутства фізичної особи-підприємця ФОП,  в Харкові, Києві (Україна).

Ціни на послуги з супроводу процедури банкрутства підприємств (юридичних осіб) від нашої компанії є компромісними для обох сторін, і є мінімальними в порівнянні з цінами на подібні види послуг в Харкові та Києві.

Comments (0)

Rated 0 out of 5 based on 0 voters
There are no comments posted here yet

Leave your comments

  1. Posting comment as a guest.
Rate this post:
0 Characters
Attachments (0 / 3)
Share Your Location
Type the text presented in the image below
Top
Мы используем куки-файлы, чтобы улучшить наш веб-сайт. Продолжая использовать этот сайт, вы даете согласие на их использование. Cookie policy. I accept cookies from this site. Agree