Адвокат по трудових справах в Харкові. Трудовий юрист

Виниклі у Вас питання у сфері трудових відносин, може вирішити тільки досвідчений адвокат по трудовому праву. Незважаючи на те, що Україна вже понад 15 років є суверенною, незалежною і демократичною державою, але, на превеликий жаль, трудове законодавство у нас ще залишилося з часів Радянського союзу. До відома, чинний Кодекс законів про працю був прийнятий ще 1971 року!!! Тому не складно зробити висновок про те, що його норми морально і фізично застаріли, і не на достатньому правовому рівні відповідають чинним реалій при взаємовідносинах працівника і роботодавця. Одним з базових принципів чинного трудового законодавства є захист прав та інтересів працівника як менш захищеного учасника трудових відносин тому якщо Ви вважаєте що Ваші права та інтереси порушуються з боку роботодавця, Вам необхідно звернутися за консультацією адвоката по трудових справах.  Юридична консультація адвоката або юриста з трудовим питань, дасть Вам можливість  об'єктивно оцінити спірні моменти, і запобігти порушення Ваших прав в майбутньому.

Як показує наша практика в сфері вирішення трудових спорів у Харкові, що трудові справи, в основному, закінчуються винесенням рішення на користь працівника, але навіть маючи на руках рішення суду, наприклад, про поновлення на роботі, працівникові не завжди вдається швидко відновитися з звільненої посади. Саме у такі неприємні ситуації Вам допоможе вирішити кваліфікований адвокат по трудових справах. Нашим клієнтам ми допомагаємо не тільки відновити звільненої з посади, але зобов'язати роботодавця компенсувати працівникові часу вимушеного прогулу, провести компенсацію за невикористану відпустку, відшкодування моральної шкоди незаконно звільненого працівника, або інших виплат на отримання яких має право працівник. 

Консультація адвоката по трудових спорах

Роботодавці звільняючи співробітників з посади, часто не дотримуються чіткої процедури звільнення, яка прописана чинним трудовим законодавством наприклад, не вчасно повідомили працівника про майбутньому звільнення, або не запропонували працівнику аналогічні посади які є на підприємстві при скороченні чисельності або штату, або звільнили жінку, яка знаходиться в відпустці по догляду за дитиною до 3-х років, і т. д. Навіть найменші порушення процедури звільнення працівника дають йому шанси довести свою правоту в судовому порядку. Саме вчасно отримана консультація адвоката по трудових спорах, дасть можливість захистити законні права та інтереси працівника, оскільки поінформованість клієнтів у тонкощах. Також, в нашій практики були випадки, що клієнт, отримавши консультацію юриста з трудового права повністю змінивши свою позицію щодо неправомірності його звільнення з займаної посади, адже проаналізувавши інформацію і документи отримані від клієнта адвокат по трудових справах прийшов до висновку, що конкретної ситуації роботодавець законно звільнив співробітника та діяв у рамках закону. Крім цього, адвокат по трудових спорах, кваліфіковано надасть Вам юридичну допомогу у складанні позовної заяви, допоможе зібрати належну доказову базу і правильно виробити правову позицію у справі, та у разі необхідності буде представляти Ваші інтереси при розгляді трудового спору в суді.

Трудової адвокат юридичної групи "Кворум" допоможе Вам вирішити питання будь-якої складності які пов'язані з трудовим правом. Крім цього, юрист з трудових питань зможе допомогти з питань неправомірного накладення дисциплінарного стягнення на працівника, або у разі неправомірного притягнення його до матеріальної відповідальності, чітко і грамотно проаналізує трудовий контракт, а в окремих випадках допоможе його розробити.

Адвокат по трудових справах, в рамках практики трудового права в місті Харків, надає наступні види послуг:

 • консультування клієнтів з питань трудового законодавства України
 • супровід спорів у суді пов'язаних з незаконним звільненням та поновлення на роботі (посаді);
 • супровід трудових спорів в суді пов'язаних із стягненням заробітної плати, інших компенсаційних виплат;
 • стягнення моральної шкоди з роботодавця внаслідок незаконного звільнення;
 • участь адвоката з трудових спорів на стадії виконання судового рішення;

Крім цього, допомога адвоката по трудових справах в Харкові буде корисна не тільки працівника, а й роботодавця. За часту, представники малого і середнього бізнесу не мають у своєму штаті досвідченого трудового юриста, а більшість питань пов'язаних з прийняттям або звільненням з роботи вирішують бухгалтера.

Адвокат по трудових спорах для роботодавця-у Харкові

Адвокат по трудовому праву Харкові, від Юридичної групи "Кворум" зможе кваліфіковано надати юридичну допомога для роботодавця:

 • консультування роботодавця з усіх питань про порядок прийому та звільнення працівників;
 • розробка трудових контрактів і договорів, розробка іншої внутрішньої документації (наказів, положень, посадових інструкцій і т. д.)
 • консультування роботодавця з питань прийняття на роботу іноземця, сприяння в отриманні дозволу на роботу іноземця;
 • захист інтересів роботодавця в трудових спорах у суді;
 • участь адвоката за трудовим питань при проведенні перевірок інспекцією праці в Харкові;
 • консультування з питань оптимізації кадрової структури компанії.

 

Залишилися питання, чи необхідно отримати консультацію по телефону, телефонуйте нам: +380 (57) 780-95-86; +380 (99) 464-04-05

Comments (0)

Rated 0 out of 5 based on 0 voters
There are no comments posted here yet

Leave your comments

 1. Posting comment as a guest.
Rate this post:
0 Characters
Attachments (0 / 3)
Share Your Location
Type the text presented in the image below
 • м. Харків, вул. Клочківська, 192-А
 • + 380 (57) 780-95-86;
 • +380 (99) 464-04-05 (Viber, Telegram);
 •  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Відправити повідомлення

captcha
Reload
Top
Мы используем куки-файлы, чтобы улучшить наш веб-сайт. Продолжая использовать этот сайт, вы даете согласие на их использование. Cookie policy. I accept cookies from this site. Agree