Адвокат по ДТП Харків. Хороший автоадвокат і юрист. Допомога адвоката по ДТП

Враховуючи незадовільний стан доріг в р. Харків, низький рівень культури водіння більшості водіїв і надмірну втому водія в дорозі, за кермом, ніхто не може бути застрахований від дорожньо-транспортної пригоди. При цьому, навіть якщо Ви не винуватець ДТП, а є потерпілою стороною у справі, то матеріальний збиток, навіть при наявності у вас авто договору страхування, та отримання страхового покриття від страхової компанії не так просто. Як показує практика, що встановити справжнього винуватця ДТП - поліція не прагнути, і підходить до розв'язання цього питання лише формально, а у страхових організацій, з цього приводу завжди знайдеться хороший адвокат по ДТП, який на хорошому професійному рівні зробить всі лазівки в законодавстві для захисту інтересів свого клієнта, у той же час автоадвокат у сторін по ДТП (потерпілого і винного) як правило, відсутня. У зв'язку з цим, при аварії або виникнення інших питань, пов'язаних з дорожньо-транспортною пригодою, професійна допомога хорошого автоадвоката необхідна кожній стороні ДТП.

Увага!Якщо за фактом дорожньо-транспортної події настала смерть учасника ДТП - дані діяння підпадають під ознаки кримінального діяння передбаченого ст. 286 КК України.
На практиці допомога адвоката по ДТП в місті Харків, необхідно негайно, тобто безпосередньо після вчинення ДТП, оскільки вдалий результат справи, багато в чому залежить від первинних фактів, які будуть встановлені адвокатом по ДТП при виїзді на місце події: - отримання показань свідків ДТП, до винесення судом постанови про притягнення до адміністративної відповідальності. Тому, на наш автоадвокат готовий надати професійну юридичну допомогу учасникам ДТП у Харкові на умовах 24/7.

Коротка юридична консультація адвоката по ДТП від нашої компанії - що робити при ДТП?

1. Негайно зупиніть автотранспортний засіб в місці пригоди. Незалежно від дорожньої обстановки або інших обставин. По можливості зафіксувати точний час ДТП. Увімкніть аварійну сигналізацію на авто, обов'язково позначте місце ДТП.

2. Якщо є постраждалі учасники ДТП, надайте їм першу медичну допомогу, і негайно викличте швидку допомогу.

 Залишення людини в стані, небезпечному для його життя і здоров'я - є кримінально караним діянням!!! .

3. Викличте представників поліції на місце ДТП. Після цього, повідомте Вашому автоадвокату про закінченні. Адвокат по ДТП має, постаратися прибути на місце події до прибуття наряду поліції і провести первинний опитування обставин ДТП у клієнта, а також свідків. У разі неможливості прибуття адвоката по ДТП на місце події, Ви можете отримати первинну юридичну консультацію Вашого автоадвоката по телефону.

4. Приділіть належну увагу для збереження всіх доказів на місці ДТП, не пересувайте навіть найдрібніші деталі.

5. Поіменно складіть повний список свідків і учасників ДТП, зафіксуйте їх прізвище, ім'я по батькові, контактні дані та місце проживання. При відсутності адвоката по ДТП, самостійно складіть схему дорожньо-транспортної пригоди, завірте її підписами всіх зазначених осіб. Крім цього, зробіть фотозйомку місця ДТП, а по можливості отдерите пояснення свідків ДТП у режимі відео-фіксації.

Консультація автоадвоката. Чому послуги юриста по ДТП необхідні Вам?

 1. Протокол, складений на місці події, є первинним джерелом доказів. Якщо протокол щодо ДТП буде складено необ'єктивно або без зазначення всіх істотних обставин по справі, то оскаржити його зміст, після його підписання з Вашої сторони буде неможливо. Тому, уважно вивчіть зміст протоколу, зверніть увагу на місце, дату його складання, повноту всієї інформації, яка зафіксована представниками патрульної поліції, їх Ф. В. О. звання. Повноту і об'єктивність показань свідків, їх контактні дані і т. д., Якщо ви не згодні з інформацією у протоколі обов'язково вкажіть це у протоколі із зазначенням причин і обставин, з якими Ви не згодні зі змістом протоколу.
 2. Якщо за фактом ДТП порушено кримінальну справу, обов'язково займіться пошуком кваліфікованого адвоката по ДТП.
 3. Страхові організації завжди привертають високопрофесійних авто-юристів (адвокатів по ДТП) на всіх етапах адміністративного провадження.
 4. Беручи до уваги велику вартість автотранспортних засобів, їх дорогий ремонт, ціни на послуги адвоката по ДТП явно будуть нижчі, ніж суми, які Ви можете витратити на це.
 5. Основними причинами багатьох дорожньо-транспортних пригод, в нашій державі є незадовільний стан доріг, порушення правил розміщення дорожніх знаків і розмітки або її відсутність взагалі. Весь цей арсенал фактів, можна використовувати при доведенні своїй невинності.
 6. Вчинення будь-якого ДТП викликає підвищений морально-психологічний стрес у його учасників. Як правило, людина який опинився в такій ситуації, не може об'єктивно оцінити всі обставини, враховувати всі факти і деталі, належним чином проаналізувати всі документи, які необхідно підписати.

Допомога адвоката по ДТП від Юридичної групи "Кворум"

 • Виїзд на автоадвоката на місце ДТП - проведення контролю та правильності складання всіх документів у справі, вироблення методів поведінки клієнта, аналіз ситуації, виявлення сильних і слабких сторін. Також, адвокат по ДТП в Харкові, може надати первинну юридичну консультацію в телефонному режимі, у разі неможливості оперативно прибути на місце.
 • Спори з патрульної поліцією і страховими компаніями - надання юридичних консультацій по суті проблеми. Представництво інтересів клієнта в судових органах. Детальніше можете подивитися інформацію про послуги страхового адвоката. 
 • Допомога адвоката по ДТП на стадії до судового розгляду адміністративної справи або в суді.
 • Участь автоадвоката у проведенні необхідних експертиз;
 • Надання юридичної допомоги при відшкодуванні матеріальної та моральної шкоди причерченного в результаті ДТП.
Залишилися питання, чи необхідно отримати консультацію по телефону, телефонуйте нам: +380 (57) 780-95-86; +380 (99) 464-04-05

 

Comments (0)

Rated 0 out of 5 based on 0 voters
There are no comments posted here yet

Leave your comments

 1. Posting comment as a guest.
Rate this post:
0 Characters
Attachments (0 / 3)
Share Your Location
Type the text presented in the image below
 • м. Харків, вул. Клочківська, 192-А
 • + 380 (57) 780-95-86;
 • +380 (99) 464-04-05 (Viber, Telegram);
 •  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Відправити повідомлення

captcha
Reload
Top
Мы используем куки-файлы, чтобы улучшить наш веб-сайт. Продолжая использовать этот сайт, вы даете согласие на их использование. Cookie policy. I accept cookies from this site. Agree