Адвокат по кримінальних справах в Харкові. Кримінальний адвокат Харків. Кращий адвокат

Послуги адвоката по кримінальних справах у Харкові, це комплекс правових заходів, які застосовуватися адвокатом, для захисту прав та інтересів клієнта у кримінальній справі.

Необхідно зазначити, що захист у кримінальному процесі мають право здійснювати тільки спеціальні суб'єкти – то є адвокати, які в установленому порядку отримали право на здійснення адвокатської діяльності в Україні.

Наші адвокати по кримінальних справах у Харкові мають багаторічний досвід роботи, і представляли інтереси клієнтів в дуже складних кримінальних справах, починаючи від злочинів пов'язаних з посяганням на життя, здоров'я і майно інших осіб (крадіжки, вбивства, розбій і т. д.) закінчуючи посадовими злочинами, злочинами у сфері економіки, ухилення від сплати податків, злочинами у сфері незаконного обігу наркотичних речовин і т. д.

Адвокат, надаючи захист клієнта по кримінальній справі в місті Харків, представляє його права і інтереси перед третіми особами, органами державної влади, місцевого самоврядування, підприємствами, установами і організаціями з метою одержання доказової бази необхідної для належного захисту прав клієнта у кримінальній справі.

Знайти адвоката в Харкові не складно, але знайти хорошого адвоката, що спеціалізується по кримінальних справах у Харкові куди складніше, ніж це здається на перший погляд. Адвокати Юридичної групи "Кворум" – мають багаторічний позитивний досвід приватної юридичної практики у сфері кримінального права, мають на своєму рахунку не один виправдувальний вирок, що дозволило їм заробити бездоганну репутацію серед наших клієнтів.

Вартість послуг адвоката у кримінальних справах у Харкові - залежить від багатьох обставин, в залежності від передбачуваного обсягу робіт, складності справи, ділової репутації і т. д. Але можемо відразу сказати, що вартість послуг адвоката у кримінальних справах не може бути низькою апріорі. Низька вартість послуг адвоката по кримінальних справах, може говорити, насамперед, про недостатню кваліфікацію адвоката або малому досвіді ведення кримінальних справ. Первинна консультація адвоката по кримінальних справах у нашої компанії - безкоштовна.

Робота адвоката по кримінальних справах, може бути актуальною для будь-якого учасника кримінального провадження – підозрюваного, обвинуваченого, свідка, потерпілого, а адвокат по кримінальних справах, має право вступити у кримінальний процес на будь-якій його стадії (на стадії судового розслідування, на стадії судового розгляду, і на стадії виконання вироку).

На стадії досудового розслідування допомога адвоката у кримінальних справах полягає в представництві інтересів клієнта  перед органами досудового розслідування (слідства) вивченням матеріалів справи, присутність адвоката під час обшуку, виїмки, допити, участь у проведенні інших процесуальних дій. а також збирання (одержання) доказів та фактів, які спростовують доводи слідчого і вину клієнта.

На стадії судового розгляду допомога адвоката у кримінальних справах полягає у представництві і захисті прав та інтересів клієнта в суді за обвинуваченням його у вчиненні кримінального злочину перед, виробленням правової позиції, яка в максимальній мірі буде враховувати реальні обставини справи і інтереси клієнта, надання суду доказів і фактів, які були отримані адвокатом на стадії досудового розслідування. або безпосередньо при судовому розгляді, які спростовують позицію сторони обвинувачення (прокурора) і доводять невинність підзахисного.

Залишилися питання, чи необхідно отримати консультацію по телефону, телефонуйте нам: +380 (57) 780-95-86; +380 (99) 464-04-05

Comments (0)

Rated 0 out of 5 based on 0 voters
There are no comments posted here yet

Leave your comments

  1. Posting comment as a guest.
Rate this post:
0 Characters
Attachments (0 / 3)
Share Your Location
Type the text presented in the image below
  • м. Харків, вул. Клочківська, 192-А
  • + 380 (57) 780-95-86;
  • +380 (99) 464-04-05 (Viber, Telegram);
  •  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Відправити повідомлення

captcha
Reload
Top
Мы используем куки-файлы, чтобы улучшить наш веб-сайт. Продолжая использовать этот сайт, вы даете согласие на их использование. Cookie policy. I accept cookies from this site. Agree