Безкоштовні юридичні послуги в рамках проекту Pro bono

Рейтинг користувача: 5 / 5

Активна зіркаАктивна зіркаАктивна зіркаАктивна зіркаАктивна зірка
 

«Pro bono» (від лат. pro bono publico - заради суспільного блага) - це надання професійної допомоги благодійним, громадським та іншим некомерційним організаціям, а також приватним особам, які не можуть подібну допомогу оплатити.

Практика «Рro bono» стала з'являтися і в Україні, однак некомерційних організацій, які отримують юридичну допомогу , все ще одиниці. Це пов'язано з тим, що юридичних фірм, які взяли практику «Рro bono» в якості одного з напрямків своєї діяльності, як і раніше не так багато, а також з тим, що ще дуже мало некомерційних організацій, які знають про таку можливість.

Слідуючи сучасним правовим тенденціям Юридична компанія «Кворум» реалізує авторську проект «Pro bono», основним завданням якої, є всебічна юридична підтримка представників культурної, наукової, та інноваційної сфери діяльності.

Юридичні послуги в рамках програми «Pro bono» надаватися на безкоштовній основі, що дозволяє нашій команді внести свій внесок в збереження культурного надбання, сприяти зміцненню наукової думки і знань в державі, розвитку і впровадженню сучасних інноваційних технологій в суспільстві.

Фахівці Юридичної групи «Кворум» в сфері тендерного права, інтелектуальної власності, муніципального управління, корпоративного та комерційного права, забезпечать на високому професійному рівні юридичний супровід або нададуть окремі юридичні послуги державним установам, неприбутковим організаціям або благодійним фондам.

1000 Characters left


  • м. Харків, вул. П. Шлях, буд.6
  • + 380 (57) 780-95-86;
  • +380 (99) 464-04-05 (Viber, Telegram);
  •  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Відправити повідомлення

captcha
Reload
Top