Безкоштовні юридичні послуги в рамках проекту Pro bono

Рейтинг користувача: 5 / 5

Активна зіркаАктивна зіркаАктивна зіркаАктивна зіркаАктивна зірка
 

«Pro bono» (від лат. pro bono publico - заради суспільного блага) - це надання професійної допомоги благодійним, громадським та іншим некомерційним організаціям, а також приватним особам, які не можуть подібну допомогу оплатити.

Практика «Рro bono» стала з'являтися і в Україні, однак некомерційних організацій, які отримують юридичну допомогу , все ще одиниці. Це пов'язано з тим, що юридичних фірм, які взяли практику «Рro bono» в якості одного з напрямків своєї діяльності, як і раніше не так багато, а також з тим, що ще дуже мало некомерційних організацій, які знають про таку можливість.

Слідуючи сучасним правовим тенденціям Юридична компанія «Кворум» реалізує авторську проект «Pro bono», основним завданням якої, є всебічна юридична підтримка представників культурної, наукової, та інноваційної сфери діяльності.

Юридичні послуги в рамках програми «Pro bono» надаватися на безкоштовній основі, що дозволяє нашій команді внести свій внесок в збереження культурного надбання, сприяти зміцненню наукової думки і знань в державі, розвитку і впровадженню сучасних інноваційних технологій в суспільстві.

Фахівці Юридичної групи «Кворум» в сфері тендерного права, інтелектуальної власності, муніципального управління, корпоративного та комерційного права, забезпечать на високому професійному рівні юридичний супровід або нададуть окремі юридичні послуги державним установам, неприбутковим організаціям або благодійним фондам.

  • м. Харків, вул. П. Шлях, буд.6
  • + 380 (57) 780-95-86;
  • +380 (63) 257-58-85;
  •  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Відправити повідомлення

captcha
Reload
Top