Юридична фірма (компанія) Харків. Послуги юриста і адвоката в Харкові, Києві Україна. Юридичні послуги для юридичних осіб

ПОСЛУГИ ЮРИДИЧНОЇ КОМПАНІЇ (ФІРМИ) У ХАРКОВІ, КИЄВІ. ЮРИДИЧНІ ПОСЛУГИ ДЛЯ ФІЗИЧНИХ ТА ЮРИДИЧНИХ ОСІБ ХАРКІВ, КИЇВ.

Юридична група "Кворум" - це стрімко розвиваюча юридична компанія в Харкові, яка надає  юридичні послуги, орієнтуючись, в першу чергу, на інноваційні тенденції у сфері права та юридичного бізнесу, високі міжнародні стандарти якості та професіоналізму юридичного обслуговування.

Синергія глибокого розуміння чинного законодавства, аналітика основних тенденцій його розвитку, а також уміння практичного застосування норм - дає нам можливість надавати високоякісні юридичні послуги в Харкові, Києві та інших містах України, знаходячи оптимальні рішення навіть у найскладніших ситуаціях.

Надаючи юридичні послуги в Харкові, Києві юристи нашої компанії спираються, виключно, на особистий багатий досвід роботи в сфері юриспруденції, професійні навички і знання специфіки ведення бізнесу в різних сферах народного господарства. Саме ці якості дають нам право заявити, що юридична група «Кворум» є надійним партнером і компетентним радником для Вашого бізнесу.

Серед клієнтів юридичної компанії «Кворум» - провідні представники міжнародного та національного бізнесів, які працюють в різних секторах економіки.

Ми завжди дбаємо про час наших клієнтів, саме тому юристи юридичної групи «Кворум» готові в будь-яку хвилину провести переговори з клієнтами в їхньому офісі, або іншому зручному місці або у відповідний для їх час, тим самим позбавляючи клієнтів від додаткових витрат і витрат.

Індивідуальний підхід до кожного клієнта і здатність задовольнити їх очікування, це початкові витоки і принципи роботи юридичної компанії «Кворум».

ЮРИСТ І АДВОКАТ (ХАРКІВ, КИЇВ, УКРАЇНА) - МИ ЗАВЖДИ ГОТОВІ ДО ТРУДНОЩІВ.

Безумовно, основний додатковою вартістю нашої компанії - є її колектив, зокрема кожен юрист, що володіє високими якостями моральної відповідальності перед соціумом і повагою до права і правопорядку.

Співробітники юридичної групи «Кворум» - це згуртований колектив професіоналів в Харкові, здатний видобуватимуться відмінних результатів при виконанні поставлених завдань, це колектив, що володіє високим ступенем самоорганізації, який при виборі способів і форм дій спирається виключно на свій досвід і знання. Це колектив юристів, які вірні своєму «ремеслу» і обраної професії.

У юридичній групі Кворум працюють кваліфіковані юристи, адвокати та інші фахівці у сфері юриспруденції, які володіють глибокими і фундаментальними знаннями з різних галузей законодавства, величезним практичним досвідом з супроводу широкого кола юридичних питань і розумінням тонкощів національного ринку.

КОНСУЛЬТАЦІЯ ЮРИСТА В ХАРКОВІ, КИЄВІ (УКРАЇНА) - ЦЕ НАДІЙНИЙ СПОСІБ ЗАХИСТУ ВАШИХ ПРАВ ТА ІНТЕРЕСІВ .

Не дарма кажуть, що допомога юриста порівнянна з допомогою лікаря - від результату і якості послуг того або іншого багато в чому залежить подальша доля клієнта. Але, хочеться зауважити, що лікар лікує тіло, а юрист Ваші права.

Допомога юриста, а особливо, юриста професіонала і практика - це гарантія захисту Ваших прав і законних інтересів від неправомірних дій (бездіяльності) третіх осіб.

Саме тому довіряйте свою «долю» надійним партнерам.

Юридичною групою «Кворум» розроблені та впроваджені в нашу практику кілька програм, що дозволяють надавати юридичні послуги в Харкові, представникам культурної, наукової, інноваційної, культурної, сфери діяльності на субсидованих умовах, а точніше кажучи - безкоштовно.

Також, слід зазначити, що юридичною групою «Кворум» надаватися безкоштовні юридичні консультації онлайн, які дозволяють підвищити правову культуру клієнтів, і зменшити правовий нігілізм до права.

Таким чином, послуги юриста в Харкові, зокрема від юридичної групи «Кворум» надаються як на безкоштовній, так і на комерційній основі.

НАДАННЯ ЮРИДИЧНИХ ПОСЛУГ - ЦЕ ТЕ, ЩО МИ ВМІЄМО НАЙКРАЩЕ. 

Надання юридичних послуг, а головне, якісних юридичних послуг - ось основна мета юридичної групи Кворум.

Корпоративний портфель нашої компанії складається з ряду практик та юридичних послуг, які найбільш затребувані на сьогоднішній день в Харкові зокрема, і по Україні в цілому.

Юридична підтримка наших клієнтів та надання юридичних послуг в Харкові здійснюється за такими напрямками як: юридичний супровід ЗЕД та міжнародної торгівлі,  митні консультації, корпоративне та договірне право, захист у суді, включаючи інституції міжнародного арбітражу, або третейських судів, корпоративні право, включаючи юридичні послуги по реєстрації підприємств в Харкові / ліквідації підприємств, супровід перевірок, закупівлі, трудове право, взаємини з державними органами.

Багатий досвід і фундаментальні знання в цих сферах юридичних практик, це гарантія для клієнта в тому, що його права і законні інтереси будуть надійно захищені, а юридичні послуги надані в повному обсязі і на високому професійному рівні.

Ми обслуговуємо клієнтів, зайнятих у сферах фінансових і банківських послуг, альтернативній (відновлюваної) енергетики, деревообробної та меблевої промисловості, фармацевтики, харчової промисловості, телекомунікацій та інформаційних технологій, ресторанного і готельного бізнесів, сільського господарства, страхування.

Кворум має тісні партнерські відносини з низкою іноземних юридичних фірм та  юридичними консультантами з численних юрисдикцій таких як: Беліз, Кіпр, Люксембург, Литва, ОАЕ (Рас-ель-Хайм), Швейцарія, та інші, що дозволяє компанії задіяти колег-юристів при здійсненні міжнародних транзакцій та угод, і надавати нашим клієнтам високопрофесійні юридичні у слуги та юридичні консультації без додаткових фінансових втрат.

Скориставшись юридичним послугами юридичної групи Кворум, Ви зможете оцінити наші здібності знаходити там, де багато втрачають .

Comments (0)

Rated 0 out of 5 based on 0 voters
There are no comments posted here yet

Leave your comments

  1. Posting comment as a guest.
Rate this post:
0 Characters
Attachments (0 / 3)
Share Your Location
Type the text presented in the image below
  • м. Харків, вул. Клочківська, 192-А
  • + 380 (57) 780-95-86;
  • +380 (99) 464-04-05 (Viber, Telegram);
  •  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Відправити повідомлення

captcha
Reload
Top
Мы используем куки-файлы, чтобы улучшить наш веб-сайт. Продолжая использовать этот сайт, вы даете согласие на их использование. Cookie policy. I accept cookies from this site. Agree