Соціальна відповідальність Послуги юридичної компанії в Харкові

СОЦІАЛЬНА ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ

Ще давньогрецький філософ і мислитель Аристотель говорив, що: «відповідальність - один із проявів свободи, а свобода - одна з умов відповідальності: людина вправі приймати рішення і вчиняти дії згідно своїм думкам і уподобаннями, але він повинен відповідати за їх наслідки і не може перекладати провину за негативні результати своїх рішень і дій на інших ». 

Мабуть, цю тезу філософа був покладений в основу концепції корпоративної соціальної відповідальності.

Концепція корпоративної соціальної відповідальності юридичної групи "Кворум" - зводитися, насамперед, до розуміння основних гострих проблем суспільства, в активній участі у їх вирішенні, всебічної охорони прав і основоположних свобод наших клієнтів, партнерів, співробітників та інших представників громадськості. 

Для юридичної групи «Кворум» корпоративна соціальна відповідальність  - це багатогранне поняття, яке включає в себе:

  1. Відповідальність за надані послуги - якість і рівень юридичних послуг є основною цінністю для юридичної групи «Кворум», і тому, ми пильно стежимо за безумовним дотриманням цього принципу всіма співробітниками нашої компанії.
  2. Відповідальність перед клієнтом - надаючи юридичні послуги, співробітники юридичної групи «Кворум» реально оцінюють можливості та перспективи ведення справи для кожного клієнта окремо. Ретельний аналіз юридичної ситуації, дає клієнтові гарантію того, що його час і кошти не будуть витрачені даремно.
  3. Корпоративна відповідальність - бездоганний авторитет і «чиста» репутація, ось основні надбання нашої компанії, які ми бережемо і намагаємося примножити. Саме тому, юридичною групою «Кворум» були розроблені корпоративні е принципи діяльності нашої компанії, які закладають міцний фундамент для тривалої і плідної співпраці з нашими клієнтами.

    Концепція корпоративної соціальної відповідальності юридичної групи «Кворум» відповідає вимогам «Глобального договору ООН» і спрямована на зміцнення в українському соціумі основних принципів права: законності, верховенства права, гуманності, повага до прав і свобод інших осіб, і сприяє зменшенню випадків неповаги до права і проявам правового нігілізму в суспільстві.

Comments (0)

Rated 0 out of 5 based on 0 voters
There are no comments posted here yet

Leave your comments

  1. Posting comment as a guest.
Rate this post:
0 Characters
Attachments (0 / 3)
Share Your Location
Type the text presented in the image below
  • м. Харків, вул. Клочківська, 192-А
  • + 380 (57) 780-95-86;
  • +380 (99) 464-04-05 (Viber, Telegram);
  •  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Відправити повідомлення

captcha
Reload
Top
Мы используем куки-файлы, чтобы улучшить наш веб-сайт. Продолжая использовать этот сайт, вы даете согласие на их использование. Cookie policy. I accept cookies from this site. Agree