Консультація онлайн юриста, адвоката в Харкові, Києві Україна. безкоштовна юридична консультація.

ЗАДАТИ ПИТАННЯ ЮРИСТУ (АДВОКАТ), АБО ОТРИМАТИ БЕЗКОШТОВНУ ЮРИДИЧНУ КОНСУЛЬТАЦІЮ ОНЛАЙН В ХАРКОВІ, КИЄВІ (УКРАЇНА). БЕЗКОШТОВНА ЮРИДИЧНА КОНСУЛЬТАЦІЯ ОНЛАЙН ХАРКІВ, КИЇВ.

Юридична компанія «Кворум» пропонує соціальний проект «Юрист онлайн» який передбачає отримання безкоштовної юридичної консультації, або можливість задати питання юристу або адвокату в режимі онлайн.

Юрист онлайн - це соціальний проект від ТОВ "ЮРИДИЧНА ГРУПА "КВОРУМ" який спрямований на підвищення правової культури, правової обізнаності і грамотності громадян в нашому суспільстві.

У рамках проекту "юрист онлайн", Ви можете отримати кваліфіковані безкоштовні консультації юриста онлайн в сфері:

 • цивільного права, включаючи спадкове право;
 • житлового права;
 • сімейного права;
 • земельного права.
Юридичні консультації по іншим галузям права - здійснюватися за погодженням сторін, або на комерційній основі.

БЕЗКОШТОВНА ЮРИДИЧНА КОНСУЛЬТАЦІЯ ЮРИСТА І АДВОКАТА У ХАРКОВІ, КИЄВІ (УКРАЇНА).

Безкоштовна консультація юриста або адвоката в Харкові, Києві, Україні онлайн - передбачає отримання заявником короткої інформації, з питань застосування норм чинного законодавства України, і не може трактуватися заявником, як обов'язкове спонукання до вчинення дій мають юридичне значення.

Юридична група «Кворум» залишає за собою право залишити без розгляду запит на юридичну консультацію онлайн без попереднього сповіщення про це заявника, і без мотивації причин такої відмови.

Ми не консультуємо з наступних питань:

 • питань соціального забезпечення і призначення соціальних виплат;
 • пов'язаних з правовідносинами у комунальній сфері та оплатою комунальних послуг;
 • призначення, зміну або припинення виплат пенсійного забезпечення;
 • призову, проходження, звільнення з військової (рядкової \ безстрокової) служби, порядок проходження служби в умовах АТО.

Отримати безкоштовну юридичну консультацію онлайн - Ви можете за допомогою форми зворотного зв'язку розміщеної на даній сторінці.

Перш ніж поставити питання юристу або адвокату переконливе прохання ознайомиться правилами нашого проекту " Юрист онлайн ". Запити подані з порушенням цих правил прийматися до розгляду не будуть, і будуть видалені із загальної бази онлайн запитів.

Всі пропозиції, що надійшли запити розглядаються нашими юристами або адвокатами в порядку їх надходження. і в залежності від їх завантаженості. Середній період розгляду запитів, що надійшли в загальному порядку становить 5-7 календарних днів.

Запити подані через інші джерела, які опубліковані на нашому сайті - будуть автоматично видалені і прийматися до розгляду не будуть.

* Надсилаючи запит на отримання консультації онлайн Ви даєте право ТОВ "Юридична група" Кворум "на збір, зберігання і обробку Ваших персональних даний, а також здійснювати інші дії передбачені Законом України" Про захист персональних даних ".

Відправити повідомлення

captcha
Reload

 

 • м. Харків, вул. Клочківська, 192-А
 • + 380 (57) 780-95-86;
 • +380 (99) 464-04-05 (Viber, Telegram);
 •  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Відправити повідомлення

captcha
Reload
Top
Мы используем куки-файлы, чтобы улучшить наш веб-сайт. Продолжая использовать этот сайт, вы даете согласие на их использование. Cookie policy. I accept cookies from this site. Agree