Юридичне обслуговування підприємства (фірми, компанії організації) в Харкові, Києві в Україні. Юридичний супровід підприємства.

Стрімкий розвиток приватної юридичної практики та інформаційних технологій в нашій державі, сприяло популяризації такої форми надання юридичних послуг як - юридичне абонентське обслуговування або аутсорсинг юридичних послуг.

Юридичний супровід підприємства це послуга, яка користується особливою полярністю, в тих суб'єктів господарювання, діяльність яких не передбачає використання праці штатного юриста, або інший будь штатної одиниці. Також даний вид послуг буде цікавий тим компаніям, яким необхідно постійно отримувати юридичну допомогу з спеціальних галузей права, що вимагають глибоких пізнань і знання специфіки роботи саме в них. 

У даний момент юридичне абонентське обслуговування також буде цікаво тим СПД, які бажають провести реструктуризацію своїх витрат пов'язану з виплатою заробітної плати штатним юристам, оскільки вартість послуги юридичного супроводу підприємства обходиться клієнтам менш витратною ніж утримання штатного юриста.

У вартість мінімального пакету місячного абонентського юридичного обслуговування (юридичного супроводу) входить:

  • складання письмових та надання усних юридичних консультації;
  • надання юридичних консультацій, роз'яснень або висновків щодо застосування норм чинного законодавства;
  • юридичний аналіз і складання (розробка) проектів договорів (контрактів);
  • юридичний аналіз і складання (розробка) проектів внутрішніх документів підприємства (наказів, розпоряджень, положень та інших документів);
  • розробка та складання листів, заяв, претензій, скарг, відповідей на запити контролюючих або правоохоронних органів та інших документів юридичного характеру. 

Вартість (ціна) абонентського юридичного обслуговування підприємства (фірми, компанії організації) в Харкові, Києві (Україна), може бути розрахована індивідуально для кожного клієнта окремо, виходячи із специфіки роботи, місячних трудовитрат юристів супроводжуючих даний проект.

До 24 робочих годин на місяць.

Вартість: 2500,00 грн. \ Міс.

До 50 робочих годин на місяць

Вартість: 4800,00 грн. \ міс.

До 10 робочих годин на місяць.

Вартість: 1300,00 грн. \ міс.

До 120 робочих годин на місяць.

Вартість: 9400,00 грн. \ міс.

  • м. Харків, вул. Клочківська, 192-А
  • +380 (99) 464-04-05 (Viber, Telegram, WhatsApp);
  •  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Відправити повідомлення

captcha
Reload
Top
Мы используем куки-файлы, чтобы улучшить наш веб-сайт. Продолжая использовать этот сайт, вы даете согласие на их использование. Cookie policy. I accept cookies from this site. Agree