Спори з банками - досить трудомісткий і фінансово затратний процес, який вимагає від провідних юристів, високої професійної кваліфікації та практичного досвіду у сфері роботи банківських структур. Юристи мають позитивний досвід у сфері супроводу суперечок з банками зможуть добитися задовільного результату для клієнта при мінімальних витратах.

Вступити в суперечку з банком може бути необхідним, коли виникають труднощі у виплаті кредиту, виникненні кредитного боргу, його реструктуризації, зняття депозиту. Всі проблеми, які виникають у позичальників або вкладників, часто виникають через те, що банки не дають своїм клієнтам детально ознайомиться з текстом договору, не кажучи вже про те, що б дати його текст на вивчення юристу. 

 

Могли Ви передбачити, що при підписанні кредитного або депозитного договору, банк різко змінить до Вас своє відношення, як тільки Ви зв'яжете себе з ним узами права?

Ви не знаєте як повернути депозит з банку або банк не хоче достроково повертати Ваш внесок? Не варто зволікати - ми Вам допоможемо. 

Оспорювання іпотечних кредитів. Послуги юриста (адвоката) по іпотеці. Вивід майна з іпотеки та застави. Супровід іпотечних спорів у Харкові. Антиколекторські послуги....

  • м. Харків, вул. Клочківська, 192-А
  • + 380 (57) 780-95-86;
  • +380 (99) 464-04-05 (Viber, Telegram);
  •  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Відправити повідомлення

captcha
Reload
Top
Мы используем куки-файлы, чтобы улучшить наш веб-сайт. Продолжая использовать этот сайт, вы даете согласие на их использование. Cookie policy. I accept cookies from this site. Agree