Банкрутство підприємства, ТОВ, ПП та ФОП Харків, Київ.

БАНКРУТСВО ТОВ З БОРГАМИ ХАРКІВ, УКРАЇНА. СУПРОВІД БАНКРУТСТВА ПІДПРИЄМСТВА (ФІРМИ ТА КОМПАНІЇ) ТА ЛІКВІДАЦІЯ.

Банкрутство підприємства  (Харків) - одна із самих не врегульованих сфер юриспруденції, яка зазнала серйозні зміни, починаючи з 2013 року, коли в профільний Закон були внесені істотні зміни.

"Кворум" надає комплексні юридичні та бухгалтерські послуги по супроводу процедури банкрутства ТОВ у Харкові, фірми і компанії на всіх стадіях провадження у справі. 

Процедура банкрутства підприємства досить складний і тривалий процес, що вимагає знань не тільки норм матеріального законодавства у сфері баронства, але і тонкощів бухгалтерського і податкового обліку.

Наші юристи - арбітражні керуючі супроводжували банкрутство як представників дрібного чи середнього бізнесу (ТОВ, ПП, або ФОП) так брали участь у банкрутстві представників підприємств великого бізнесу, підприємств машинобудівного комплексу, металообробної та металопромисловою індустрії і т. д.

Ми надаємо послуги з супроводу банкрутства в Харкові, Києві а також за погодженням з клієнтом та інших містах України.

СТРОКИ ПРОЦЕДУРИ БАНКРУТСТВА ТОВ або ФОП В ХАРКОВІ ТА ІНШИХ МІСТАХ УКРАЇНИ

З урахуванням останніх змін, які були внесені в законодавство України - строк ліквідаційної процедури через банкрутство підприємства становить від 6-и до 12-и місяців, але конкретний термін проведення банкрутства залежить від конкретно взятого підприємства, загальної кількості кредиторів підприємства, їх кредиторських вимог, ліквідаційної маси, виявлення нових кредиторських вимог, нового майна, яке не відображалося в балансі підприємства і т. д.. У виняткових випадках суд може продовжити термін банкрутства не більше ніж на 6 місяців.

ПОРЯДОК БАНКРУТСТВА ПІДПРИЄМСТВ, ФІРМ У ХАРКОВІ, КИЄВІ ТА ІНШИХ МІСТАХ УКРАЇНИ.

загалом, порядок проведення процедури ліквідації підприємств, інших юридичних осіб, регулюється ЗУ «ПРО відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом». Відповідно до цього законодавчого акту, порядок ліквідації боржника, передбачає проходження ним таких процедур (стадій):

  • розпорядження майном боржника;
  • мирова угода;
  • санація (відновлення платоспроможності);
  • ліквідація боржника

Необхідно зазначити, що спеціальним суб'єктом, який має право супроводжувати процедуру банкрутства - є арбітражний керуючий. 

Всі справи, які пов'язані з банкрутством підприємства розглядаються господарським судом за місцем знаходження боржника.

Порушення справи про банкрутство здійснюється на підставі заяви про визнання боржника банкрутом. При цьому, закон не забороняє подати таку заяву як і самим боржником, так і кредитором боржника.

Підстава для порушення судом справи є факт наявності безспірних вимог кредиторів до боржника, які сукупно повинні становити не менше 300 м. р. з.п., не були задоволені боржником протягом 3-х місяців після встановленого для їх погашення строку, якщо інше не передбачено законодавством.

Після прийняття судом судом постанови про визнання боржника банкрутом і відкриття ліквідаційної процедури припиняються повноваження органів управління банкрута щодо розпорядження його майном.
Для супроводження процедури банкрутства призначається арбітражний керуючий, який виконує функції розпорядника майна, керуючого санацією, ліквідатора.

ВАРТІСТЬ ПРОЦЕДУРИ БАНКРУТСТВА

Вартість ліквідації підприємства через банкрутство в Харкові, Києві від нашої компанії - є мінімальною платою порівняно з цінами на подібні види послуг в  центральному або східному регіоні нашої держави.

СУПРОВІД БАНКРУТСТВА ПІДПРИЄМСТВ, ФІРМИ (ЮРИДИЧНИХ ОСІБ) ТА ФО-П В ХАРКОВІ.

"Кворум" надає кваліфіковані юридичні послуги з супроводу банкрутства юридичних осіб в Харкові, Києві а також інших містах України. Багаторічний досвід арбітражних керуючих. Доступні ціни.

"Кворум" надає послуги з банкрутства фізичних осіб - підприємців. Якщо Ваш бізнес переживає не кращі часи - ми допоможемо Вам його реструктуризувати через процедуру банкрутства ФОП (ФЛ-П).

  • м. Харків, вул. Клочківська, 192-А
  • +380 (99) 464-04-05 (Viber, Telegram, WhatsApp);
  •  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Відправити повідомлення

captcha
Reload
Top
Мы используем куки-файлы, чтобы улучшить наш веб-сайт. Продолжая использовать этот сайт, вы даете согласие на их использование. Cookie policy. I accept cookies from this site. Agree