Ліквідувати підприємство швидко і з мінімальними витратами для клієнта - ось основне завдання наших юристів, які забезпечують цей процес. Якщо Вам необхідно швидко закрити ТОВ, ПП або ФОП - наші юристи готові допомогти супроводжувати всю процедуру ліквідації підприємства "під ключ" в оптимальні терміни і за доступною вартості.

Ми кваліфіковано допоможемо скласти план ліквідації підприємства, складемо всі необхідні документи, проведемо всі необхідні процедури, передбачені чинним законодавством України в сфері припинення діяльності підприємства, юридично супроводимо проходження всіх позапланових перевірок, знімемо ліквідується підприємство з обліку в контролюючих органах, а також проконтролюємо внесення запису до державного реєстру запису про припинення діяльності підприємства (фірми, компанії).

Попередню вартість (ціну) ліквідації конкретного підприємства Ви можете дізнатися у нас, зателефонувавши в нашу компанію за контактами вказаними на даному сайті, або ознайомившись з початковим рівнем цін, в конкретному розділі цього меню.

 

Альтернативна ліквідація підприємства в Харкові. Продаж підприємства нерезиденту. Альтернативна ліквідація ТОВ (ПП) та інших юридичних осіб в Харкові.

Ви не знаєте як закрити ПП? Наші юристи допоможуть Вам провести ліквідацію ПП в Харкові (Україна). Ми надаємо комплекс послуг із закриття (ліквідації) ПП в Харкові та області, інших містах України.

Самобанкрутство підприємства. Ліквідація підприємства компанії чи організації через процедуру банкрутства. Ліквідація ТОВ з боргами в Харків.

Ліквідація ФОП в Харкові (Україна).Закрити або ліквідувати ФОП в Харкові. Закриття ФОП Харків по доступній ціні.

Послуги з ліквідації (закриття) ТОВ у Харкові. Ліквідація ТОВ у Харкові та області, інших містах України під ключ. Ви не знаєте як закрити ТОВ - ми Вам у цьому допоможемо.

Ліквідація підприємства шляхом приєднання або злиття. Юридичні послуги з супроводу процедури приєднання або злиття в Харкові (Україна).

  • м. Харків, вул. Клочківська, 192-А
  • + 380 (57) 780-95-86;
  • +380 (99) 464-04-05 (Viber, Telegram);
  •  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Відправити повідомлення

captcha
Reload
Top
Мы используем куки-файлы, чтобы улучшить наш веб-сайт. Продолжая использовать этот сайт, вы даете согласие на их использование. Cookie policy. I accept cookies from this site. Agree