В останні роки все більше суб'єктів підприємницької діяльності стали розвивати свій бізнес завдяки зовнішньоекономічної торгівлі, невід'ємною частиною якої, є перетин митного кордону України товарів, робіт і послуг.

Митне законодавство знаходиться на шляху свого розвитку, а тому суб'єкти ЗЕД не завжди встигають устежити за його змінами, з огляду на що постійно потребують кваліфікованої юридичної допомоги по питанням пов'язаних з митним оформленням товару, порядку його переміщення через державний кордон України,  тощо. 

У рамках даної послуги, юристи та адвокати з митного права, юридичної групи "Кворум", пропонують своїм клієнтам послуги, з надання митних консультацій по застосуванню норм митного законодавства, послуги з вирішення митних спорів у суді, захисту прав та інтересів суб'єктів ЗЕД від протиправних дій митних органів в Україні.

Також, окремим напрямком послуг у цій практиці, є комплексний супровід ЗЕД операцій, до якої входять наступні послуги: юридичні консультації з ЗЕД питань, складання, розробка та юридичний аналіз (юридична експертиза) зовнішньоекономічного договору (ЗЕД контракту), складання юридичних висновків і експертиза зовнішньоторговельних документів, юридичний аналіз ризиків трансакцій і т.д.

Юрист (адвокат) з ЗЕД нашої компанії, надасть юридичну Вам юридичну допомогу у найскладніших і заплутаних ситуаціях.

Якщо бізнес починається з державної реєстрації, то зовнішньоекономічна діяльність починається з акредитації на митниці. заощаджуйте Ваш час та кошти з нами. Ми проведемо акредитацію на митниці в найкоротші терміни і з мінімальними витратами.

При митному оформленні товарів, які переміщатися в режимі імпорту на митну територію України, кожен декларант знаком з систематичними зловживаннями та порушеннями законодавства з боку митних органів.

Чинне законодавство України, дає право митним органам проводити перевірки (планові, позапланові, камеральні і т.д.) підприємств на предмет дотримання ними вимог митного, податкового або ...

"Кворум" представляють кваліфіковані юристи та адвокати з митних справах (спорах), які спеціалізуються по захист прав і законних інтересів суб'єктів ЗЕД, у справах щодо оскарження рішень про класифікації товарів згідно з УКТ ЗЕД.

Юристи та адвокати з митних справах, юридичної групи "Кворум" щодня аналізують звернення наших клієнтів з питань дозволу митних спорів (Київ, Харків) у сфері порушень митних правил. 

При здійсненні міжнародної торгівлі кожен суб'єкт зовнішньоекономічної діяльності стикатися з певними ризиками , пов'язані в першу чергу ...

Юридичний супровід ЗЕД. Юридичні послуги в сфері зовнішньоекономічної діяльності (ЗЕД) підприємств, фірм та компаній в Харкові, та Україні. 

  • м. Харків, вул. Клочківська, 192-А
  • + 380 (57) 780-95-86;
  • +380 (99) 464-04-05 (Viber, Telegram);
  •  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Відправити повідомлення

captcha
Reload
Top
Мы используем куки-файлы, чтобы улучшить наш веб-сайт. Продолжая использовать этот сайт, вы даете согласие на их использование. Cookie policy. I accept cookies from this site. Agree