Реєстрація підприємства (реєстрація ТОВ, ПП, ФОП в Харкові)- найперший крок на шляху відкриття бізнесу. Однак це зовсім не означає, що він найпростіший. Для того що б піти від непередбачених проблем у майбутньому ми завжди радимо нашим клієнтам подбати про безпеку бізнесу ще на стадії його реєстрації. Юристи нашої компанії допомагають клієнтам юридично грамотно оформити всі необхідні документи і зареєструвати фірму в найкоротші терміни за доступною вартості, що гарантує легкий і надійний старт вашого власного справи.

Можливо, ви хочете зареєструвати нове підприємство (фірму чи компанію) в Харкові, або провести реорганізацію чинного підприємства в Харкові? Так, або інакше Ви, напевно можете зіткнутись з певними труднощами, пов'язаними з незрозумілістю правового регулювання відносин у цій сфері. У такому випадку, Вам без кваліфікованої юридичної допомоги просто не обійтися.

Наша компанія (ТОВ "Юридична група "КВОРУМ") пропонує грамотне рішення всіх питань пов'язаних з первинною реєстрацією підприємства, починаючи з консультацій з питань реєстрації компанії і закінчуючи отриманням документів, що підтверджують факт  державної реєстрації фірми, тобто внесення відомостей про реєстрації ТОВ (ЧП, АТ) в єдиний державний реєстр.

Вартість послуг з реєстрації (відкриттю) підприємства Ви можете у відповідному розділі на цьому сайті. 

Зміна директора та внесення змін в ЄДР про директора. Реєстрація змін про зміну директора ТОВ, ООО, ПП в Харкові (Україна). Поміняти директора підприємства Харків. Внесення до ЄДР змін про зміну директора.

Зміна засновника підприємства. Змінити засовника чи керівника  ТОВ (ПП) в Харків. Чинним законодавством України передбачено, що зміна засновників (власників) підприємства передбачає обов'язкове внесення змін Статуту підприємства  та ЄДР.

Зміна КВЕД в місті Харків. Зміна видів діяльності КВЕД юридичним особам (ТОВ, ПП, СПД), або приватним підприємцям ФОП, у Харкові. Як змінити КВЕД в Харкові - ціна і терміни.

Вирішили змінити найменування Вашого підприємства? Юристи юридичної фірми "Кворум" швидко підготують пакет необхідних документів для зміни назви компанії, та в короткі терміни здійснять всі необхідні дії.

Зміна юридичної адреси в Харкові ТОВ або СПД ФОП. Зміна місцезнаходження ТОВ Харків. Поміняти адресу для ФОП або юридичної особи. Змінити місцезнаходження підприємства чи організації в ЄДР.

Реєстрація АТ (ПрАТ, ПАТ). Зареєструвати/відкрити ПАТ, ПрАТ в Харкові. АТ в Україні може бути, або Приватним акціонерним товариством (ПрАТ), або Публічним акціонерним товариством (ПАТ). Акціонерне товариство характеризується більш складною корпоративною структурою.....

Якщо Ви плануєте вивести свій бізнес на новий рівень - Вам потрібно зареєструвати офшор. Офшорна зона, або більш вдалий синонім «податкова гавань» - це територія країни, або окремої її частини, на якій діє пільговий режим податкового та вал...

Реєстрація ПП в Харкові. Зареєструвати приватне підприємство (ПП) Харків. Багато ототожнюють ПП (приватне підприємство) з приватним підприємцем яким є ФОП (фізична особа підприємець)....

Зареєструвати ТОВ в Харків. Реєстрація ТОВ в Харкові. Товариство з обмеженою відповідальністю (ТОВ), мабуть, одна з найпоширеніших організаційно-правових форм серед господарських товариств в Україні.

Реєстрація філій та представництв підприємства ТОВ, ПП, юридичних осіб, чи інозомених компаній в Україні. Реєстрація філії (представництва) іноземної компанії фірми в Харкові. Зареєструвати філію (представництво) Харків (Україна).

Реєстрація ФОП (ФЛП). Зареєструвати ФОП в Харкові. Відкрити ФОП Харків. Для того, щоб фізична особа мала право легально займатися підприємницькою діяльністю на території України, їй необхідно зареєструватись як СПД фізична особа-підприємець (ФО-П).

  • м. Харків, вул. Клочківська, 192-А
  • + 380 (57) 780-95-86;
  • +380 (99) 464-04-05 (Viber, Telegram);
  •  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Відправити повідомлення

captcha
Reload
Top
Мы используем куки-файлы, чтобы улучшить наш веб-сайт. Продолжая использовать этот сайт, вы даете согласие на их использование. Cookie policy. I accept cookies from this site. Agree