Юридична фірма "Кворум" надає послуги з представництва та захисту прав, законних інтересів клієнтів в судах загальної юрисдикції а також спеціалізованих судах всіх інстанцій по адміністративним або господарських справах.

Ми завжди прагнули до того, щоб співпраця з нашою фірмою було максимально комфортним і безтурботним для наших клієнтів. Цей баланс досягається за рахунок помірних цін на наші послуги та високою результативністю.

Як показує практика, потрібно бути кваліфікованим юристом, ніж бути правим. Специфіка розгляду судових спорів така, що один і той же питання можна вирішити по-різному залежно від суб'єктивного сприйняття сторін. Маючи великий позитивний досвід участі в цивільних, господарських або адміністративних спорах, і професіоналізм провідних юристів дають можливість з легкістю вирішити навіть самий заплутане судову справу.

Адміністративні спори - це окрема категорія юридичних (судових) спорів, що виникають у сфері публічно- правових відносин, при реалізації органами державної влади владних повноважень ...

Господарські спори - це спори між юридичними особами та фізичними особами - підприємцями, які виникають при здійсненні ними господарської компетенції ...

Земля, це основне національне багатство нашої нації. Тому земельні спори відносяться до особливої ​​категорії спорів, які неможливо вирішити без професіоналів юристів адвокатів, що спеціалізуються у сфері земельного права ...

Корпоративні спори - це спори між учасниками (засновниками) господарського товариства, або між суспільством, як самостійним суб'єктом господарювання і його засновником (учасником). Юрист по корпоративним справам Харків.

Якщо Ваш товар не потрапив в "реєстр", або митники змінили код УКТ ЗЕД (УКТ ЗЕД), або винесли рішення про коригування митної вартості, або склали протокол про порушення митних правил - ми Вам допоможемо.

Як відомо, при проведенні податкових перевірок, інспектори податкової інспекції часто зловживають своїм становищем, і складають акт податкової перевірки за надуманими обставинами. Не варто впадати у відчай - вихід завжди є.

Кворум надає послуги зі стягнення боргів (заборгованості) з фізичних та юридичних осіб, стягнення боргу по розписці, а також стягнення заборгованості з юридичної особи без укладання договору.

  • м. Харків, вул. Клочківська, 192-А
  • + 380 (57) 780-95-86;
  • +380 (99) 464-04-05 (Viber, Telegram);
  •  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Відправити повідомлення

captcha
Reload
Top
Мы используем куки-файлы, чтобы улучшить наш веб-сайт. Продолжая использовать этот сайт, вы даете согласие на их использование. Cookie policy. I accept cookies from this site. Agree